Обавештење о термину теста из Биофизике у радиологији за школску 2019/⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠20.

Биофизика у Радиологији 2019/2020

ТЕСТ 23.11.2019. у 13h

Амфитетари  Хистофизиологија и Патологија(спискови у прилогу)

• Тест траје 60 минута.
  • Употреба мобилних телефона НИЈЕ ДОЗВОЉЕНА, ни за РАЧУНСКЕ ОПЕРАЦИЈЕ.
  • Резултати ће бити објављени у СРЕДУ (11.) на огласној табли Института за Биофизику и интернет страници факултета.
  • Студенти који нису положили тест могу погледати свој рад у секретаријату Института 11.2019. од 11h до 13h према следећем распореду

• Студенти који нису присуствовали ни једном предавању и надокнадама могу полагати у јануарском испитном року!
  • Сви студенти који нису донели студентски картон, дужни су да исти донесу на полагање теста у амфитеатру!
  • Сви студенти који положе тест треба да пријаве електонски Биофизику у Радиологији у јануарском испитном року и да додју на потвду испита!

Катедра Биофизике